Våre kontorer

  • Hovedkontor Kredinor Oslo

    Besøksadresse

    Kredinor
    Rådhusgata 27
    0158 Oslo

    Tlf   22 00 91 00

    E-post   kundeservice@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 782 Sentrum
    0106 Oslo

    Fax   22 42 23 71

  • Kredinor Tromsø

    Besøksadresse

    Kredinor
    Sjøgata 2
    9008 Tromsø

    Tlf   77 66 11 22

    E-post   tromso@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 1201
    9262 Tromsø

    Fax   77 66 11 23

  • Kredinor Trondheim

    Besøksadresse

    Kredinor
    Ranheimsveien 10
    7044 Trondheim

    Tlf   73 95 28 00

    E-post   trondheim@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 6115 Sluppen
    7435 Trondheim

    Fax   73 95 28 01

  • Kredinor Kristiansund

    Besøksadresse

    Kredinor
    Industriveien 7
    6517 Kristiansund

    Tlf   71 57 04 70

    E-post   kristiansund@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 782 Sentrum
    0106 Oslo

    Fax   71 57 04 80

  • Kredinor Bergen

    Besøksadresse

    Kredinor
    Nøstegaten 58
    5011 Bergen

    Tlf   55 57 33 000

    E-post   bergen@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 782 Sentrum
    0106 Oslo

    Fax   55 57 33 80

  • Kredinor Stavanger

    Besøksadresse

    Kredinor
    Løkkeveien 107
    4004 Stavanger

    Tlf   51 90 54 50

    E-post   stavanger@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 822 Sentrum
    4004 Stavanger

  • Kredinor Kristiansand

    Besøksadresse

    Kredinor
    Kjøita 18, Kraftsenteret
    4630 Kristiansand

    Tlf   228 47 600

    E-post   krs@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 603 Lundsiden
    4606 Kristiansand

    Fax   38 60 70 05

  • Kredinor Skien

    Besøksadresse

    Kredinor
    Holbergs gate 14
    3701 Skien

    Tlf   35 58 71 11

    E-post   skien@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 280 Sentrum
    3701 Skien

    Fax   35 58 71 10

  • Kredinor Sandefjord

    Besøksadresse

    Kredinor
    Thor Dahls gate 1
    3201 Sandefjord

    Tlf   33 42 16 66

    E-post   sandefjord@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 314
    3201 Sandefjord

  • Kredinor Fredrikstad

    Besøksadresse

    Kredinor
    Kråkerøyveien 2
    1671 Kråkerøy

    Tlf   69 35 46 00

    E-post   fredrikstad@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 918
    1671 Kråkerøy

    Fax   69 35 46 01

  • Kredinor Hamar

    Besøksadresse

    Kredinor
    Torggt. 73
    2300 Hamar

    Tlf   62 54 14 30

    E-post   hamar@kredinor.no

    Postadresse

    Postboks 129
    2301 Hamar

    Fax   62 52 88 39

  • Kredinor Sverige

    Besøksadresse

    Kontoret åpner høsten 2017

  • Kredinor - KIS Danmark

    Besøksadresse

    Købmandsstandens Inkassoservice AS
    Lautruphøj 5
    DK-2750 Ballerup

    E-post   kis@kis.dk

  • CINN - Christiania Innfordring

    Besøksadresse

    Rigetjønnveien 12
    4626 Kristiansand S

    Et selskap i Kredinor siden høsten 2016

    Tlf   38 00 30 60

    E-post   post@cinn.no